מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

 
 
 

מצלמות אבטחה

  חברת מיגון אלקטרוניקה מבצעת התקנת מצלמות אבטחה מהטובות והמובילות בעולם, מצלמות אשר עוברות בדיקות איכות מחמירות על מנת לספק ללקוח את המוצר הטוב ביותר תוך כדי התאמת מצלמות אבטחה לצרכי הלקוח.

התקנת מגוון
מצלמות אבטחה : מצלמות יום / לילה, מצלמות גוף, מצלמות כיפה, מצלמות מוסלקות, מצלמות IP ומצלמות אבטחה ממונעות.
 
 

מצלמות אבטחה גוף

מצלמות גוף
 

מצלמות אבטחה כיפה

מצלמות כיפה  

מצלמות אבטחה יום ולילה

מצלמות IR יום / לילה  

מצלמות אבטחה מוסלקות

מצלמות מוסלקות  

מצלמות אבטחה ממונעות

מצלמות ממונעות  

מצלמות אבטחה

לפעמים נדמה כאילו העולם של היום הופך להיות יותר מסוכן מדי יום. כמעט שלא עובר שבוע שבו אנו לא שומעים על פשע כזה או אחר שמתרחש ממש מתחת לאף שלנו. לעתים זהו קשיש המוכה על ידי המטפל שלו, לעתים אלו נערים ההולכים מכות בגינה הציבורית ולעתים זוהי מטפלת המכה תינוקות שבהשגחתה. הוסיפו לכך את כל מקרי הגניבה והפריצה המתרחשים ותגלו שאנו באמת חיים בעולם לא כל כך נעים ואפילו מעט מפחיד.

למזלנו, יש אמצעי קל ופשוט שיכול לעזור לנו להחזיר חלק מתחושת הבטחון היקרה לנו כל כך – מצלמות אבטחה. התקנה של מצלמות אבטחה בבית או בעסק היא אפשרות פשוטה ונגישה לכל כיס שיש לה יתרונות רבים.

מדוע כדאי להתקין מצלמת אבטחה בבית
ברגע שתתקינו מצלמת אבטחה בבית מיד תרגישו בטוחים יותר. המצלמה תאפשר לכם לעקוב אחר המתרחש בבית בזמן שאתם לא נמצאים בו וזהו פתרון מושלם למי שנאלץ להשאיר ילדים או הורים מבוגרים תחת השגחה של מטפל. נכון שאולי זה לא נעים לפעמים לעקוב אחרי מטפל שעובד עבורכם ואתם מרגישים שאתם מכירים אותו – אבל הסטטיסטיקות מראות שדווקא האנשים הקרובים הם אלו שפוגעים יותר ולכן חשוב שתהיה לכם דרך נוחה לדעת מה מתרחש כשאתם לכאורה לא מסתכלים.
יתרון נוסף וחשוב מאוד של השימוש במצלמות אבטחה בבית הוא שהן שומרות הקלטה של כל המתרחש, כך שאם חס וחלילה יתרחש מעשה אסור, יהיה לכם תיעוד ללכת איתו למשטרה.

מצלמת אבטחה גלויה וסמויה
ניתן להתקין מצלמת אבטחה בבית בשתי צורות: גלויה וסמויה. מצלמת אבטחה גלויה היא מצלמה אשר ניתן לראות את נוכחותה בקלות. היתרון של השימוש במצלמת אבטחה גלויה היא אפקט ההרתעה שהיא יוצרת. האדם שמודע לכך שמצלמים אותו יתנהג בצורה שונה, מתונה יותר ולא יעז לעשות דברים אסורים. מצלמת אבטחה סמויה, לעומת זאת, היא מצלמה שאותה אי אפשר לראות והאדם שאחריו אתם מבקשים לעקוב לא יודע שהיא קיימת. למצלמת אבטחה סמויה אין אפקט מרתיע כמובן אך אם האדם אכן יבצע פשע כזה או אחר אתם תהיו הראשונים לדעת ותוכלו להגיב במהרה.

חדשות ועדכונים!
 

ביצוע ביקורות ותחזוקה למטפים מיטלטלים בהתאם  לתקן 129 חלק א

מיגון אלקטרוניקה 
רחוב המצודה 3 אזור (בית ש.אל) 
טלפון: 03-5033726 
פקס:03-5592372 

 
   
     
 
+ מצלמות אבטחה
+ מערכות הקלטה דיגיטליות
+ מערכות גילוי אש ועשן
+ מערכות אזעקה
+ מערכות כריזה ושמע
+ בקרות כניסה
+ אינטרקום
+ חדש
 
     
     
     
   

מצלמת אבטחה מצלמות אבטחה

eXTReMe Tracker